DjDiTi

0 EUR

Shitet nga: Mendrit krasniqi 15 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik


Dj-DITI
- Ofron muzik Live dhe Dj per ahengje te ndryshme familjare, organizime ne klube, oranizime institucionale, etj.
Rezervim: 049 572 417
Mendrit krasniqi
049572417
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione