🎶Zerim per konferenca manifestime muzike🎶

Shitet nga: Bekim 19 Nën 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Jap zerimin me qira, i pershtatshem per konferenca, manifestime, dita te shkolles, muzike live etj. Zerimi perbehet prej: 2 Satelitave me gjithe kembe Sllevit Sony Miksetes Peavy me 6 hyrje 2 mikrofonave Sure me kabell dhe me mbajtese te mikrofonave 1 mbajtese te partiturave, teksteve Transporti dhe montimi brenda territorit te Prishtines, falas, jashte Prishtines 10 Euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim