Altoparlant per ndegjim muzike, prodhim Gjerman

Shitet nga: MT Dje 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes nje altoparlant tre sistemsh, me tinguj te larte, te mesem dhe bas, eshte shum kualitativ, prodhim original Gjerman qe perdoret per ndegjim muzike ne restorante apo shtepi.
Kontakt ne tel. dhe wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim