Altoparlanta (Zvuqnika) kutija te zbrazta, 2 copa

Shitet nga: MT Dje 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

125 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy kutija te zbrazta tre sistemsh 15 inch. basi, 10 inch. tonet e mesme, dhe 6 inch. tonet e larta.
I kan te vendosura skretnicat, mbrojteset, dhe jan ne gjendje shum te mire
Dimenzionet: Gjatesia 80 cm, Gjeresia 62 cm. Thellesia 42 cm.
Tel, viber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim