Altoparlanta (Zvuqnika) Montarbo

Shitet nga: MT Dje 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy altoparlanta pasiv ku ne nje kuti jan te vendosur kater altoparlanta 12 inch, e qe jan dy sistemsh, pra ne nje altoparlant jan te vendosur tingujt e ulet dhe te larte, bas dhe treble.
Njena kuti eshte ne rregull punojn te kater altoparlantat, ndersa ne tjetren jo, nuk e di ku qendron problemi, dhe nuk jam interesu me pyet naj mjeshter, sepse nuk i perdori
Fotot jan origjinale
Nr. kontakti tel. viber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim