Altoparlanta DB Technologies 12 inch 2 copa

Shitet nga: MT Dje 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes dy altoparlanta te firmes DB Technologies dy sistemsh me altoparlanta 12 inch fabrikisht te punuara. tonet e larta nuk jan ne funksion dhe njeni 12 nuk punon tjetri 12 eshte ne rregull, jan praktik edhe per transport
Tel. Wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim