Amplifikator (Sllev, Perforcues) 1200 W

Shitet nga: M.T. Dje 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 45 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

340 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes amplifikatorin (sllev, perforcues, pojaqall) profesional te firmes se njohur Angleze Chameleon, eshte 19 inch, i hollë, rec sistem. eshte ne gjendje shum te mire,1200 wat dhe punon ne 8, dhe 4 om. Ka ftohje speciale dhe eshte shum profesional, punon pa zhurme dhe ka mbrojtje. Çmimi 340 €
Tel. dhe wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim