avid 002 rack sound card (kartel e zerit)

Shitet nga: EGOO 04 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ne gjendje te shkelqyer

300 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim