Compresor Limiter Gate 1066 dbx

Shitet nga: MT Dje 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes "Compresor Limiter Gate 1066" te firmes se njohur "dbx" eshte ne gjendje te shkelqyer, fare pak i perdorur ne studio, eshte i destinuar per studio edhe per muzikë live profesionale
tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim