Digital Reverb Erator profesional Lexicon pcm 90

Shitet nga: MT Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 58 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

440 EUR   490 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes efekt procesorin "Digital Reverb Erator" Lexicon pcm 90, i cili ka efekte super profesionale, perdoret ne Studio, por perdoret edhe ne live muzikë ata qe deshirojn efekte profesionale
Tel. Wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim