Dj krenari ju argeton me muzik per dasma

Shitet nga: DJ Krenari 07 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ju argetojm me muzik per darsma dhe ahengje te ndryshme per ma shum informata kontakto n tel 045 550 206 049 301 878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim