Dynacord Mixete 2-she

Shitet nga: Albin 13 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes Mixete Dynacord 2-she PowerMate 2X300W ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim