Ev, b&c, rcf etj

Shitet nga: Isa Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten basat, hinka,hf, crosovera et...
Dy boxa Ev elx 115 qmimi per dyt fixx 500€ jan shum te ruajtun dhe gjithqka origjinale....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim