JBL ndegjuse shiten urgjent

Shitet nga: qendrim 11 Nën 05:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Degjuset JBL e-series ngjendje super shiten me qmim t.arsyshem 100 euro me marveshje qmimi real i tyre ne albi mall osht 150 euro ndersa ne gjirafa per momentin jan 144.5euro per ma teper shkruj nwhatsapp ose nviber 0038349602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim