Kabell multikor-12 tela ne nje kabell-12 lidhje

Shitet nga: MT Dje 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 15 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes nje kabell multikor kualitative, e gjate rreth 8 m. ne te cilen jane 12 tela qe mundesojn lidhjen e pajisjeve te ndryshme muzikore, ne miksete, apo pajisje ne studio per llive muzike dhe studio, shume praktike sepse nje kabell i zavendeson 12 kabllo dhe nuk zen hapsire shume praktike, shihni fotot.
Tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim