Kofer, Kuti, sanak per mikset

Shitet nga: MT Dje 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
SHES KOFERIN, SANAKUN PER MIKSET, DIMENZIONET E MBRENDSHME JANE:
GJATESIA 67 CM. GJERESIA 48 CM. THELLESIA 20 CM.
Tel. viber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim