Kontroller per DJ, Reloop Terminal Mix 2

Shitet nga: valon Dje 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje

Reloop Terminal Mix 2 ne gjendje te mir dhe e rujtne funksionon me Serato Dj Pro, Serato Dj Lite, Serato Intro, Traktor Pro, Virtual Dj


#dj #serato #seratodj #pioneer #controller #kontroller #traktor #traktorpro #virtualdj #reloop #numark #ergo #sx #sx2 #
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim