Kontroller Reloop Terminal Mix 2 Serato Dj Pro

Shitet nga: valon Dje 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 19 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Kontrolleri esht i perdorun por ne gjendje te mir#seratodj #seratodjpro #pioneer #sx #sx2 #sx3 #sr #reloop #denon #vestax #numark #ns6 #ns7 #serato #virtual #virtualdj #dj #djs #native #instruments
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim