Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"

Shitet nga: MT Dje 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

299 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes Krosover "Digital System Controller-Profesional Loud Speaker DSC 42" i firmes Community, per live muzikë, i cili bene rregullimin e zerit ne altoparlanta ne menyre profesionale digjitale, bene ndarjen e tingujve te ulet dhe te larte dhe e shperndan fuqine ne altoparlanta (zvuqnika) me volum te ndryshem sipas rregullimit, akordimit, krijon mundesin e kontrollimit te nje tingulli perfekt dhe mbron altoparlantat.
tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim