Kufer ( Kuti, Sanak) per Mikset Dinacord

Shitet nga: M.T. Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes kuferin (kuti, sanak) origjinal i cili eshte nga materiali shum cilesor dhe sherben per vendosjen e miksetes dinakord apo edhe miksetave tjera qe ju pershtatet madhesia, dimenzionet pjesa e brendshme-gjatsia 95 cm. gjersia 52 cm. thellsia 12.5 cm. mund te sherbej edhe per vendosjen e kabllove mikrofonave e pajisjeve tjera percjellese muzikore qe mbrohen dhe nuk demtohen gjat bartjes dhe transportit
tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim