MASCHINE MK1 Groove Production

Shitet nga: Artan Bajrami Dje 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Menyra me e leht dhe me e mire per me bo beats
Ka nje librari teper ta pasun me instrumente
Ne gjendje shum te mire
Native Instruments
MASCHINE MK1 is the first edition of Native Instruments' highly respected groove production system and it comes stacked with numerous enhanced workflow improvements for an even more intuitive experience and faster performance. MASCHINE lets you effortlessly produce beats, melodies, and harmonies with powerful drum synths, premium sounds, an integrated sampler, and more – cutting-edge software meets intuitive hardware for ultra-smooth workflow.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim