Mikrofon profesional i firmes AKG - D 880 i ri

Shitet nga: MT Dje 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   99 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes mikrofon te ri, profesional "D 880" te firmes se njohur boterore AKG, i cili jep tingull shum te mire dhe eshte me kualitativ se mikrofoni shure sm 58, ka thellsi dhe pasterti te zanit
Tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim