Mikset Digjitale "YAMAHA AW 16 G"

Shitet nga: MT Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 38 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

290 EUR   590 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes Mikseten e re digjitale "Yamaha AW 16 G" Professional Audio Work station per incizim e muzikes live dhe per studio. Mikseta ka hard disk te integruem fabrikisht dhe CD rekorder, ka shum lloje te efekteve, ne te mund te bahet incizimi, perpunimi i kengeve apo programeve te incizuara ne miksetë ne studio apo te incizuara ne llive muzikë, dhe miksimi i tyre, mandej materiali muzikor regjistrohet ne cd rekorder si data projekt.
Tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim