Mikset Yamaha MX12/4

Shitet nga: MT Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes mikseten Yamaha MX 12/4 Mixing Console,12 kanale me 4 Grupe, ka ekvilajzer dhe efekte me hall digjital, eshte ne gjendje shum te mire, sherben per Studio dhe per live muzikë. Eshte pa fuqi dalese, lidhet me sllev, amplifikator
tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim