Native Instruments Traktor Kontrol X1

Shitet nga: valon Dje 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Kontrol X1 Performance DJ Controller cmimi


#traktor #pioneer #numark #reloop #kontroller #controller #vestax #serato #virtualdj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim