pionner ddj200

Shitet nga: gaz 13 Tet 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
dj kontroller
ddj 200
e sapo blere , prodhim i EU.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim