RCF ART 725

Shitet nga: Isa 06 Tet 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten vetum basat 15“ origjinal te Rcf art 725 dy copa qmimi per dyt esht 400€...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim