SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer

Shitet nga: MT Dje 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 64 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

490 EUR   690 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes Sempler Amerikan "E-Mu, E 6400 ultra" plus ka te instaluar hard diskun skazi dhe ram memorjen full, nuk e kam perdor fare, eshte i ri, i mbushur me ngjyra dhe ritma te ndryshem i destinuar me teper per studio por edhe per live muzikë profesionale
tel-wib. +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim