Shiten Ev zx 5

Shitet nga: Meha 08 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim