shitet mikseta profesionale

Shitet nga: lavdrimi 10 Tet 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet mikseta profesionale ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim