Shure, Sennheiser shum modele..

Shitet nga: Shure Sennheiser 04 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten mikrofonat pothujse te ri nga Ch dhe jan 100% origjinal. Kemi modele te Shure dhe Sennheiser...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim