Shure Sennheiser

Shitet nga: Shure 20 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shiten mikrofonat e posa ardhun nga Ch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim