Tenda tavolina karrika zerim me qera 045 550 206

Shitet nga: Djj Krenari 16 Nën 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Japim tenda karrika tavolina zerim me qera per ahengje te ndryshme transporti dhe montimi gratis per rezervimin e dates tuaj kontakto n tel 045 550 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim