zerim blueray dvd usb bluetoth internet hdmi wofer

Shitet nga: bbb 20 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shitet paisja samsung e ardhur nga gjermania ka ze teper dhe bass
ka dvd bluetoth aux internet usb radio hdmi wofer kino zerim
viber +37744585594 bajm ndrrim
zerim zerimi zerimin paisje studio sllev mikset mixet pajaqall smadhus smadhues zmadhus zmadhues wofer zvoshnik samsung kinema cinema bluray skuter skuteri skuterin mondial gilera piaggio malaguti yamaha vespa satelit iphone tv plazma gording lg LG gorenje philips grundig
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim