Zerim dynacord 044444566

Shitet nga: Dynacord 044444566 21 Nën 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet zerimi dynacord
4 satelita
4 basa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim