Zerim me qera

Shitet nga: Zerim Dje 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Ofroj Muzike Live
Dj. Muzik
Zerim me Qera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim