Shiten komplet dhe ndaras

630 EUR

Shitet nga: Zeka 11 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
2 Bassa 15 Eminenc Delta 15A - te Perdort
2 Bassa 15 Eminenc KAPPA 15A - Te paperdorur
2 Pllakat Eminenc Per Satelita 15-
2Pllakat e kuqe per 12-sha -
2Drivera (Horne) Mistuba 150watt 8 ohm-
2 Drivera kan qen ne aktiva 15 skan emer jan 8 ohm
4 Hinnka pllastik JBL dy jan me redukus per bc ose tjera 1inq
Leaflet
Në fillim