Publikuar: Gush 05 2022 01:53

Muzik DJ per ahengje te ndryshme familjare

Publikuar: Gush 05 01:53
Shikime: 320
Bejme muzik me zerim profesional ne ahengje te ndryshme familjare(dasma,fejesa,kanagjeq,syneti etj.)
Ne restaurante dhe ne oborre.
Me qmim te volitshem
Per rezervim:
+38349643653
+38349278995
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
320
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349643653

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione