2 pajaqalla

0 EUR

Shitet nga: beni 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Instrumente
Të tjera
2 pajaqalla 2 basera ekran per dvd kater zviqnika dhe instalimi per muzik me marveshje
Leaflet
Në fillim