gitare

Shitet nga: gitare 26 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Të tjera
shitet gitarja akustike ne gjendje te rregullt dhe shum e rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim