Baser dhe dy pajaqalla

Shitet nga: genti 02 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Baser dhe dy pajaqalla nuk i ndaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim