Paisje per Muzike

Shitet nga: Driton 09 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Paisjet per muzik jane Origjinale dhe jane prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim