Pllaka muzikore dhe cd

Shitet nga: muzik 01 Mar 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
kam disa pllaka dhe cd me muzik te vjetra siq shihen ne foto, kam edhe radion qe leshohen BOJ NDERRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim