TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Dje 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Japim TENDA Tavolina karrika me qira per dasma syneti muzik koncerte party kanagjeqe panaire si dhe qdo aheng tjeter familjar Tendat ( shatora) jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosis 4x6 4x8 5x8 5x10 6x12etj
Tenda (shatorra) jane origjinale gjermane te cilesise se larte te qendrushme nga dielli dhe shiu
Per Info dhe rezervime kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Viber +383 49 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim