Shitet tupani baraban

150 EUR

17 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Besfort krasniqi 03 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Gjakovë
Instrumente
Tupana dhe Shkopinj
Shietet tupani barban ne gjendje shum te mir si likurat i ka te rujte tupani ështe shum i mir e ka tingllimen te mir barabani asht me 8 shirafa viber +37745345868 045345868 qmimi 150 euro
Besfort krasniqi
045345868
Leaflet
Në fillim