bateri (bubne,daulle)

Shitet nga: enver 07 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR   550 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes baterit Hayman dd10.
Janë në gjendje shumë të mirë dhe të përdorura shum pak.
Kanë mbi 50 ritme.50melodi e shum opcione të tjera.me bateri vinë edhe karriga lëvizëse dhe 4 shkopinj.
Të interesuarit mund të paraqiten në nr teli 044479767 ose viber +37744479767.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim