Surle & Tupana

Shitet nga: Keni 26 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Muzikë me Surle dhe Tupan nr. edhe ne Viber: +377 44 367 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim