Tupana Yamaha

Shitet nga: drenis 14 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
tupana,bateri,bubnje Yamaha ne gjendje shum te mire,3 Cinella Zildijan,lekurat e reja,Cmim shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim