Yamaha Birch Custom Absolute 22x14 12x7 13x7 16x16

Shitet nga: Fidan 21 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes tupanat akustik Yamaha birch custom absolute special set i porositun me dimenzione bass 22x14" hyper tom 12x7" hyper tom 13x7" floor tom 16x16" dhe snare drum 14x5,5" me grafik special all birch me sound fenomenal ne gjendje shume perfekte dhe me qmim shume te special me to vjen edhe nje crash istambul oprah 14 mbajtesat e tomave dhe komplet qantat e reja. vet i kom ble 2000 pi shes vetem per 1500.!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim