Kotele britanike shorthair për shitje

Shitet nga: pariyo 23 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Kafshet shtëpiak
Mace
Kotele britanike shorthair për shitje
keni kotele britanike shorthair blue, Ata janë gjëra të lezetshme të vogla, Dashuria duke u dashuruar, pasi ata do t'ju njoftojnë me tinguj me zë të lartë të purringit. Ata janë plotësisht të vaksinuar Ata janë stërvitur me pjellë dhe kurrë nuk kanë pasur "aksidente në tualet" Ata hanë ushqime të lagësht dhe të thatë. Ata janë regjistruar si JO-ACTIVE (vetëm kafshë shtëpiake)
pariyo
Leaflet
Në fillim